Znajdujesz się: strona główna / czy wiesz, że...
Bezpłatna wycena strony
Czy wiesz, że...
projektowanie stron internetowych
Newsletter
projektowanie stron internetowychDo prawidłowego
funkcjonowania tego
elementu wymagany
jest dodatek Flash.

Kliknij aby go pobrać

Instalacja przebiegnie automatycznie.

Czy wiesz, że...


 1. Nasze strony są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google.
  Każda witryna wykonana w naszej firmie jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google dzięki czemu łatwiej można ją pozycjonować. Optymalizacja witryny to pierwszy i podstawowy krok przy pozycjonowaniu strony.

 2. Każdą stronę dodajemy do wyszukiwarki Google.
  Każdą witrynę bezpłatnie dodajemy do najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarki Google

 3. Nasze strony są łatwe w pozycjonowaniu.
  Dzięki zgodności strony ze standardami SEO oraz optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarki Google, nasze strony można bardzo łatwo pozycjonować. Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się pozycjonowaniem stron, dzięki którym Państwa witryna w krótkim czasie znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników Google.

 4. Przygotowujemy alternatywne wersje HTML dla stron Flash.
  Jako nieliczni przygotowujemy alternatywną wersję HTML dla strony Flash. Alternatywna wersja HTML umożliwia potencjalnemu klientowi zapoznanie się z informacjami na stronie, nawet w przypadku braku zainstalowanego dodatku Flash.

 5. Nasze strony zawierają intuicyjny i prosty w obsłudze panel administracyjny.
  Wszystkie nasze strony CMS oraz sklepy internetowe zawierają intuicyjny panel administracyjny pozwalający na swobodną aktualizację strony internetowej. Panel zawiera ikonki znane z wielu aplikacji, np. MS Word, dzięki czemu praca jest bardzo prosta.

 6. Nasze strony są zgodne ze standardami SEO.
  Kładziemy ogromny nacisk aby każda nasza strona była zgodna ze standardami SEO.

 7. Możemy wykonać bezpłatną analizę SEO dla Twojej strony.
  Sprawdzamy witrynę pod kątem doboru słów kluczowych i fraz kluczowych dla wybranej domeny. W przypadku wątpliwości sugerujemy inny zestaw słów/fraz. Witrynę sprawdzamy również pod kątem poprawności budowy, ilości błędów w kodzie strony. Po ich zlokalizowaniu wskażemy co należy zmienić na stronie. Analiza strony jest o tyle istotna, jeżeli na Twoim komputerze wszystko wygląda dobrze na innych komputerach strona może być zupełnie rozsypana.

 8. Bezpłatnie rejestrujemy domeny i serwery.
  Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego adresu dla nowej strony internetowej oraz doradzimy który serwer najlepiej wybrać. Pomożemy Państwu oczywiście zarejestrować domenę i serwer a także całość skonfigurować.

 9. Nasze strony są prawidłowo wyświetlane w systemach operacyjnych.
  Wszystkie nasze witryny są prawidłowo wyświetlane w najpopularniejszych systemach operacyjnych. Strony testujemy na systemach: Windows, Linux oraz Mac.

 10. Nasze strony są prawidłowo wyświetlane w przeglądarkach internetowych.
  Każdą witrynę w czasie realizacji testujemy równocześnie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych, m.in.: Firefox, Internet Explorer, Opera, Chrome, Safari. Zalecamy korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek.

 11. Każda nasza realizacja charakteryzuje się indywidualnym projektem.
  Każdy projekt przygotowujemy pod kątem danego Klienta, każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie. Nie korzystamy z szablonowych rozwiązań. Cenimy oryginalność w każdym calu.

 12. Większość projektów wykonujemy w ciągu 7 dni.
  Realny czas wykonania projektu graficznego to 7 dni roboczych. W przypadku bardziej zaawansowanych projektów czas realizacji może być nieznacznie dłuższy.

 13. Nasze realizacje wyróżniają się oryginalnymi projektami graficznymi.
  Naszą główną zaletą są oryginalne i dopracowane w najdrobniejszym stopniu projekty graficzne. Staramy się aby każdy nasz projekt był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Podczas tworzenia projektu nie korzystamy z szablonów, każdy projekt tworzymy indywidualnie, pod kątem danego Klienta.

 14. Nasze projekty wyróżnia niska cena.
  Jedną z wielu naszych zalet jest wyjątkowo niska cena przy wysokiej jakości wykonywanych usług. Ceny, które oferujemy są znacznie niższe w porównaniu do innych firm oferujących podobne usługi.

 15. Projekty wykonujemy bez limitu poprawek.
  Naszym niewątpliwym atutem jest brak limitu poprawek przy realizacji każdego projektu. Większość firm ogranicza limit do trzech poprawek. My nie określamy limitu! Pracujemy nad projektem do pełnej satysfakcji Klienta, dzięki czemu Klient zawsze otrzyma to czego oczekuje.

 16. Gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
  Gwarantujemy zwrot poniesionych kosztów w przypadku gdyby nie byli Państwo zadowoleni ze współpracy.

 17. Oferujemy atrakcyjne zniżki dla nowych i stałych Klientów.
  Nawiązując stałą współpracę z naszą firmą możesz liczyć na zniżki.

 18. Nasze strony nie zawierają błędów w kodowaniu.
  Poświęcamy dużo czasu i pracy aby każda witryna była pozbawiona błędów, dzięki czemu mamy pewność, że witryna będzie prawidłowo funkcjonowała na każdym serwerze i będzie prawidłowo wyświetlana w najpopularniejszych przeglądarkach.

 19. Zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną.
  W przypadku jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem witryny lub aktualizacją strony zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną telefonicznie, mailowo lub poprzez chat z konsultantem.

 20. Polecając nasze usługi możesz otrzymać nawet 20% wartości zlecenia.
  Polecając nasze usługi swoim znajomym lub klientom gromadzisz punkty, które możesz wymienić na dodatkowe usługi. Możesz także otrzymać nawet 20% wartości zlecenia, za każdego nowego Klienta.

 21. Oferujemy wiele przydatnych dodatków i modułów do stron.
  Z myślą o swoich klientach możesz rozszerzyć funkcjonalność swojej witryny o liczne dodatki, m.in.: formularz kontaktowy, newsletter, interaktywna mapka dojazdu do firmy, moduł Facebook, chat z konsultantem i wiele innych.

 22. Możesz bezpłatnie pobrać jedną z gotowych stron internetowych.
  Udostępniamy do pobrania jedną z trzech stron internetowych, zgodnych ze standardami SEO, wykonaną w technologii HTML. Strony można wykorzystać prywatnie lub dla celów komercyjnych. Pomożemy Państwu również w wyborze odpowiedniego serwera oraz domeny i całość bezpłatnie skonfigurujemy.

 23. Zapewniamy naszym Klientom bardzo szybki i niezawodny hosting.
  Korzystamy z serwerów firmy Net Art, jednej z wiodących firm na rynku. Serwery cechuje wysoka niezawodność, szybkość oraz brak limitu transferu danych. Zapewniamy bezpłatną pomoc przy rejestracji i konfiguracji serwera. Na serwerze Net Art mogą Państwo umieścić dowolny typ witryny: Flash, HTML, CMS, sklep internetowy.

 24. Tworzymy spoty reklamowe w rozdzielczości Full HD (1920x1080).
  Projektujemy spoty reklamowe na wielkoformatowe ekrany LED w rozdzielczości Full HD (1920x1080), dzięki czemu obraz jest ostry.

 25. Wykonujemy pełną identyfikację wizualną firmy.
  Projektujemy kompletną identyfikację wizualną firmy na którą składa się m.in.: projekt graficzny: loga, wizytówek, ulotek, papier firmowy, teczka na materiały reklamowe. Przygotowujemy odpowiednią kolorystkę firmową, znaki firmowe oraz dobieramy najwłaściwszy krój czcionki.
Chcesz zamówić stronę internetową, lub masz pytania?
Napisz do nas: info(at)projektowaniestroninternetowych.eu
lub zadzwoń: +48 518 812 606
Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny strony internetowej.


projektowanie stron internetowych
Zobacz nasze portfolio
tworzenie stron internetowych
 copyright © 2007 - www.projektowaniestroninternetowych.eu. All rights reserved.


oferta | strony internetowe | identyfikacja wizualna | prezentacje multimedialne | reklama świetlna
animacje flash | projekty graficzne mailingu | darmowa strona www | hosting

start | promocje | kontakt | o firmie | referencje | portfolio | zapytanie ofertowe | regulamin | mapa strony