Znajdujesz się: strona główna / referencje
Bezpłatna wycena strony
Czy wiesz, że...
projektowanie stron internetowych
Newsletter
projektowanie stron internetowychDo prawidłowego
funkcjonowania tego
elementu wymagany
jest dodatek Flash.

Kliknij aby go pobrać

Instalacja przebiegnie automatycznie.

Referencje


Oferując najwyższej jakości usługi tworzenia stron internetowych, reklamy w Internecie a także projektów graficznych zdobyliśmy uznanie i zaufanie wielu firm z którymi mieliśmy przyjemność współpracować i z którymi ciągle współpracujemy.

Poniżej prezentujemy wybrane listy referencyjne:


Dobry Projekt
Warszawa


Firmie LUCYGA powierzyłam wykonanie strony internetowej swojej firmy, oraz jej optymalizację. Ze względu na profil wykonywanej działalności - projektowanie wnętrz, zależało mi na dopięciu najdrobniejszych szczegółów w witrynie, i podporządkowaniu ich projektowi całości. Od Pana Andrzeja i jego współpracowników otrzymałam produkt w 100% satysfakcjonujący i do tego przed ustalonym terminem. Wszystkie uzgodnienia przebiegały błyskawicznie, nie było problemu z dokonywaniem usprawnień. Mogłam też liczyć na inwencję twórczą Wykonawców, którzy dodali od siebie kilka ciekawych i niebanalnych pomysłów do projektu.(...)

Marzena Wierzchucka
Właściciel firmy Dobry Projekt


Simply Finance Sp. z o.o.
Warszawa


Agencja Interaktywna Lucyga współpracuje z firmą Simply Finance Sp. z o. o. w zakresie budowy, rozwoju oraz aktualizacji stron WWW.
Współpraca z Panem Andrzejem Lucyga przebiega prawidłowo. Reprezentant firmy jest bardzo zaangażowany w realizowane projekty, sam proponuje ciekawe i funkcjonalne rozwiązania.Bardzo elastycznie reaguje na nasze zmieniające się potrzeby. Jest dyspozycyjny, a powierzone mu projekty są realizowane zawsze zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.(...)

Piotr Białkowski
Prezes zarządu


Biuro Podróży Globtrans sp. z o.o.
Rybnik


Agencja Interaktywna Lucyga jest najlepszym przykładem profesjonalizmu i ścisłej współpracy ze zleceniodawcą.
Szczególnie doceniamy potencjał twórczy właściciela firmy oraz jego współpracowników, który wielokrotnie dawał wyraz w tworzonych na nasze zlecenia projektach reklam, ulotek, materiałów biurowych.(...)

Monika Wiater
Prezes


JFF Group
Warszawa


W imieniu grupy JFF serdecznie dziękuję firmie Pana Andrzeja Lucygi za kilkuletnią pomoc w budowaniu i wdrażaniu stron internetowych. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, terminowości i cierpliwości Pana Andrzeja i jego współpracowników, wspólnie kreowane strony internetowe są zawsze najwyższej jakości.(...)

Marcin Rusak
Dyrektor kreatywny


PLAY MEDIA
Kraków


Jako firma obejmująca swoim działaniem branżę reklamową potrzebowaliśmy naprawdę najlepszej witryny internetowej. W pełni usatysfakcjonowani z efektów prac, dziękujemy firmie Lucyga za wykonanie serwisu internetowego naszej firmy, jego pełną optymalizację oraz stały monitoring prawidłowej pracy witryny.(...)

Tomasz Goraj
Dyrektor ds. personalnych


MERITUM Centrum Oddłużeniowe
Gliwice


Zwróciliśmy się do wielu firm oferujących projektowanie stron internetowych z prośbą o ofertę przeprojektowania naszej firmowej strony. Jedynie od firmy Agencji Interaktywnej Lucyga otrzymaliśmy wykaz dokładnych wskazówek, poprawek, propozycji czy sugestii.
Spodobało nam się tak fachowe podejście - zatem zleciliśmy wykonanie strony. Efekt? - z takim szacunkiem do wymagań klienta chciałabym się spotykać na co dzień.(...)

Ilona Miler
Szefowa Meritum Centrum Oddłużeniowego


TOTUS
Warszawa


W imieniu TOTUS ''zabezpiecz-auto'' w Warszawie pragnę wyrazić nasze podziękowanie dla firmy Pana Andrzeja LUCYGI. Jesteśmy pełni uznania dla bardzo wysokiej jakości oferowanych usług, terminowości, fachowości oraz niepowtarzalnej przyjaznej atmosfery, której doświadczyliśmy we współpracy z Agencją Internetową LUCYGA.(...)

Jan Wrotny
Prezes
Chcesz zamówić stronę internetową, lub masz pytania?
Napisz do nas: info(at)projektowaniestroninternetowych.eu
lub zadzwoń: +48 518 812 606
Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny strony internetowej.


projektowanie stron internetowych
Zobacz nasze portfolio
tworzenie stron internetowych
 copyright © 2007 - www.projektowaniestroninternetowych.eu. All rights reserved.


oferta | strony internetowe | identyfikacja wizualna | prezentacje multimedialne | reklama świetlna
animacje flash | projekty graficzne mailingu | darmowa strona www | hosting

start | promocje | kontakt | o firmie | referencje | portfolio | zapytanie ofertowe | regulamin | mapa strony